Slevové karty

Nabídka služeb » Slevové karty

 

K čemu slouží slevové karty

 

Slevové karty slouží k získání slevy ze služeb TAXI - Emil Pešek V osobní taxislužbě je to nejvýhodnější sazba č.2. a 3. = nejlevnější sazba za 1 km po Táboře a Mimo město po předložení slevové karty.  U Kurýrních služeb a Drink servisu je poskytována držiteli karty 5% sleva z celkové ceny služby.

 

VIP karty jsou slevové karty poskytované stálým zákazníkům, kteří využívají služeb TAXI - Emil Pešek. (Platnost karet je na dobu neurčitou)

 

Příležitostné karty jsou slevové karty s omezenou platností (např. doba platnosti nebo počet použití) distribuované při příležitosti reklamních akcí apod.

 

JAK ZÍSKAT SLEVOVOU KARTU – Zlatá karta pro VIP zákazníky

 

Stálí zákazníci

 

VIP kartu mohou objednat stálí zákazníci po vyplnění objednávky – dotazníku na této stránce. O vydání karty rozhoduje TAXI - Emil Pešek. Hlavním kritériem pro vydání karty je četnost používání služeb TAXI - Emil Pešek.

 

Karta se zasílá zdarma poštou.

 

Noví zákazníci

 

Noví případně příležitostní zákazníci mohou VIP kartu objednat také po vyplnění objednávky – dotazníku na této stránce. Podmínkou pro vydání karty v tomto případě je trvání reklamní akce TAXI - Emil Pešek a zaplacení manipulačního poplatku 200,- Kč po převzetí karty (dobírka poštou). O vydání slevové karty rozhoduje TAXI - Emil Pešek.